short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
">Gabari Taşıma » Kahveci Ağır Nakliyat

Gabari Taşıma

Posted by Kahveci Ağır Nakliyat
Category:

Gabari taşıma temel olarak, aracın uzunluk, genişlik ve yüksekliğine göre taşıma işlemi yapılmaktadır. Ancak ağır nakliyat hizmetleri sırasında genellikle gabari dışı taşıma talep edilmektedir. Çünkü enerji projeleri, kule, rüzgar gülü, türbin gibi birçok yük gabari dışı boyutlara sahiptir. Bu boyutlarda taşıma gerçekleştirilmesi için Karayolları Genel Müdürlüğü üzerinden izin belgesi alınması ile hizmet verilebilir. Bunun dışında gabari ölçülerine uygun taşıma yapılırken, standart olarak yine ağır nakliyat hizmetleri de verilebilir. Bu taşıma işlemleri standartlara uygun olduğundan yol etüdü doğru şekilde planlanarak, uzman bir kadro ile hizmet verilir.

Gabari Taşıma

Gabari taşıma çok yüksek tonajlara sahip yekpare ağır yükler için de gerçekleştirilebilir. Yani çok yüksek bir tonaja sahip 1000 ton gibi ağırlığa sahip çelik ekipman dahi gabari standardına girebilir. Bu nedenle inşaat, endüstriyel faaliyetler, yüksek ticaret ve enerji sektöründe bu taşıma hizmeti verilebilir. Gabari için uygun boyutlarda olan kule ve parçalar yine bu hizmet standartlarında sunulabilir. Firmamız tüm hizmetler sırasında en uygun ekipler ve araçlar ile hizmet gerçekleştirmektedir.

Gabari Taşıma Hangi Alanlarda Verilir?

Gabari taşıma hizmeti için firmamıza talep geldiğinde, öncelikle yol etüdü gerçekleştirilir. Sonrasında bu yol etüdüne göre varış noktasına kadar taşıma sağlanır. Bu kapsamda tank, sandık içi türbin ve inşaat parçaları gibi birçok yük taşınabilir. Genel kapsamda kara taşımacılığı olarak sağlanan bu işlem kapsamında ulusal ve uluslararası taşımacılık için gerekli belgeler hazırlanır. Bu belgelere bağlı şekilde sigorta işlemleri ve kayıt işlemleri yapılır. Son aşamada taşıma işlemleri belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilir.

Gabari Taşıma Sistemi Nasıl Çalışır?

Taşıma işlemlerinin bitirilmesi sonrasında teslimat kayıtlı ve evraklı bir şekilde sağlanır. Belirtilen koşullara göre hesaplanan uygun fiyatlar ile ödeme gerçekleştirilir ve hizmet tamamlanır. Bu konuda firmamız yıl boyunca birçok firma için düzenli nakliyat hizmetleri vermektedir. Hizmet belirli bir standarda göre yapılan planlama ile yılın istenen zamanı verilebilir. Bu nedenle nakliyat hizmetleri öncesinde firmamızla görüşerek taşınacak yük için gabari bilgisi istenebilir. Ayrıca fiyat ve ödeme noktasında da planlama talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

HEMEN ARA!