short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
">Hakkımızda » Kahveci Ağır Nakliyat
Hakkimizda

Kahveci Ağır Nakliyat

Orhan Kahveci tarafından tam 36 yıl önce kurulan Kahveci Ağır Nakliyat, öncü ve örnek firma olmayı bu zamana kadar devam ettirmektedir. Firmaların yurt içi kara taşımacılığı ve genellikle ağır taşımacılık hizmetlerinde ciddi bir seviyeye erişmiş bir lojistik markasıdır.

Hizmet sağladığı tarihten bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ve kalıcılığı sağlamayı hedeflemektedir. Bu durum kaliteli çalışma anlayışı ve ilkeleri ile her geçen gün kendini çok daha fazla yenileyerek sunmaya devam etmektedir.

Tahmin ettiğinizden çok daha hızlı ve ekonomik açıdan bütçenize en uygun maliyetler ile taşımacılık sektörüne yeni bir çığır açtığımızı ve senelerden beri rakipsiz bir adres olmaya devam ettiğimizi de belirtelim.

Günümüzde elde ettiği deneyim ile uluslararası bir tecrübeyi de sizlere sunmakta ve işlerinizi kurumsal açıdan güven içerisinde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Orhan Kahveci tarafından geliştirmiş olduğu, lojistik ve taşımacılık hizmetlerinde etkin ve anlık destek ile hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Her zaman, iş ahlak ve prensiplerini göz önünde bulunduran, çözüm odaklı ve anında hizmet anlayışını dinamik, tutkulu ve alanında uzman personeller, aynı zamanda teknolojiye ayak uydurabilen yenilikler ile sizlere sunma gayretinde olmaya devam etmektir.

Vizyonumuz

Uzun yıllardan beri elde etmiş olduğumuz başarıları çok daha iyi bir seviyeye çıkartmak ve sürdürülebilir olmasını sağlamak, her zaman müşterileri tarafından güvenilen, ilgi gören ve itibarını koruyan bir şirket olarak yanınızda yer almaya çalışmaktır.

Teklif veya Fiyat Almak İçin Lütfen İletişim Sayfamızı Ziyaret Edin!

HEMEN ARA!