Lowbed Taşıma


Lowbet Taşıma

Lowbed Taşıma, hizmeti vermekte olan firmamız yılların tecrübesi ile hızlı, güvenli ve hasarsız bir şekilde lowbet taşıma yapmaktadır. Uzman ve profesyonel ekibimizle yükünüzün taşınması dışında lojistik desteği, depolama, güvenlik hizmetler de sunmaktadır. Profesyonel şoförlerimiz yol ve coğrafi bölge konularında da eğitimli ve tecrübelidir. Firmamız ağır nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen ve güven duyulan bir firmadır. Firmamız bünyesindeki tüm araçlar lowbed taşıma kapasitesi açısından yeterliliğini ispatlayarak tercih edilmektedir.

Lowbed Taşıma

Lowbed Taşıma, ile genellikle iş makineleri, tank, vinç ve obüs gibi ağır ve büyük hacimli araçlar kolaylıkla taşınabilir. Bu nedenle lowbed ölçüleri taşınacak yükün büyüklüğüne ve ağırlığına göre tercih edilir. Lowbet taşıma yapan tüm nakliye firmaları bunun için farklı lowbet taşıma araçları kullanılırlar. Lowbed ne demek? Denirse cevabımız; yarı römork şeklindeki alçak araçlardır. Bu nedenle normal şartlarda kamyon ve tırlarla taşınmayacak olan ağır, uzun ve geniş yüklerin taşınması için profesyonel bir nakliye işidir. Büyük sanayi şirketleri, özel havacılık firmaları, inşaat firmalarının kullandığı vinç vb. iş makineleri gibi yükler ancak lowbet taşıma ile gerçekleştirilir. Bu tür nakliyelerde taşınacak olan araçlar yüksek tonajlı ve büyük ölçülerde olduğu için lowbed nakliye fiyatları da diğer nakliye ücretlerinden oldukça yüksektir. Ayrıca taşınacak olan araçların teslim edileceği yol mesafesi de lowbet taşıma ücretleri üzerinde etkili olan diğer faktördür.

Lowbed Taşımacılık

Lowbet Taşıma, veya lowbed nedir? Konusunu biraz daha açacak olursak; lowbet taşıma araçları ile ağır yük taşımacılığı daha kolay yapılmaktadır. Çünkü lowbed araçların manevra kabiliyetleri daha yüksek ve farklıdır. Ayrıca taşınacak yükün ölçülerine göre çeşitli lowbed araçlar mevcuttur. Bu lowbed taşıma araçlar ağırlığın yüklendiği dingil sayısına göre farklılık gösterir. Örneğin, 2,4,3,6 ve 5 dingilli lowbed çeşitleri mevcuttur. Bu nedenle tank, obüs, uçak, güç panelleri, yüksek vinçler, ağır, uzun ve yüksek araçlar lowbed taşıma kullanılarak taşınır.

Lowbet Taşıma

Lowbet Taşıma, yapan birçok nakliye firması hem yurt içi hem de yurt dışına lowbet taşıma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca bu firmalar sadece yükün taşınmasını değil, güvenliğini, depolamasını ve tüm lojistik hizmetlerini de toplu bir hizmet şeklinde müşterilerine sunar. Böylece emanet ettiğiniz araçlarınız sigortalı olarak teslim noktasına ulaştırılır. Bu nedenle lowbed taşıma yaptıracağınız şirketin referanslarını ve bu işle ilgili deneyimlerini iyi araştırarak tercih etmelisiniz. Aksi halde hem vaktinizi boşa harcamış olursunuz hem de büyük bir maddi kayba uğrayabilirsiniz.

Genel

Kahveci Ağır NakliyatLowbedLowbed Ağır NakliyatLowbed TaşımaLowbed TaşımacılıkLowbetLowbet Ağır NakliyatLowbet TaşımaLowbet Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir