short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
">Rüzgar Kulesi Taşıma » Kahveci Ağır Nakliyat

Rüzgar Kulesi Taşıma

Posted by Kahveci Ağır Nakliyat
Category:

Rüzgar Kulesi Taşıma ve Ağır yük taşımacılığı sırasında gabari dışı olarak gerçekleştirilen nakliyat hizmetlerinde rüzgar kulesi önemli bir örnek oluşturmaktadır. Rüzgar kulesi, profesyonel olarak özel izin belgeleri ile taşınabilen bir yüktür. Bu izin belgesi, gabari dışı taşımacılık için Karayolları Genel Müdürlüğü’nden alınır. İzin belgesi ile birlikte firmamız özel standartlara sahip hazırlanmış araçlar ile hizmet vermektedir. Bu araçların kullanılması ve hizmet verilmesi için profesyonel personellerimiz görev almaktadır. Bu personeller hem taşıma hem de kurulum gibi her noktada yetkili ve bilgili bir yapıya sahiptir.

Rüzgar Kulesi Taşıma

Proje taşımacılığı hizmeti de ağır taşımacılık hizmetleri arasında yer alan bir örnek oluşturmaktadır. Bu hizmet sırasında gerçekleştirilen nokta genellikle enerji projelerinin nakliyatını sağlar. Enerji projeleri açısından trafo, jeneratör ve yenilenebilir enerji kaynakları taşınabilir. Bu işlem için de özel nitelikli bir kadro ile hizmet verilmektedir. Önemli ve hassas bir hizmet olan bu yöntemde rüzgar türbinleri gibi yükler belirli kurallara göre taşınır. Kurallara göre bazı standartların da mutlaka yerine getirilmesine yüksek özen gösterilir.

Proje Taşımacılığı

Gabari nedir konusunda, taşımacılıkta araç için belirlenen yükseklik, uzunluk ve genişlik ölçülerini ifade eder, denilebilir. Yani her araç gabari ölçülerine göre belirlenen yük taşıma kapasitesine sahiptir. Enerji projeleri ve ağır yükler için yapılan taşımacılıkta gabari dışı taşıma gerçekleştirilmiş olur. Yani bu nakliye işlemlerinde taşıma aracının ölçülerinin dışında bir yük nakliye edilmektedir. Bu nedenle önemli güvenlik önlemlerinin alınması ve bir plan dahilinde taşıma yapılması gereklidir. Firmamız bu konuda belirli standartlar oluşturarak, doğru araçlar ve doğru sistemler ile planlı hizmet gerçekleştirir.

Gabari Nedir?

Her noktası ile göz önünde bulundurulan profesyonel bir sistem ile anahtar teslim taşımacılık yapılarak hizmet verilir. Özellikle ağır nakliyatta gabari dışı taşıma gerçekleştirilmesi için tüm noktalarda kurallara uygun hizmetler verilmektedir. Yıl boyunca istenilen her şehirde ve uluslararası alanda gabari dışı taşıma yapılabilir. Ayrıca bu hizmetler uygun fiyatlar ile her firma için ekonomi oluşturmaktadır. Bu nedenle güvenli, sigortalı ve sorunsuz taşımacılık için firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Firmamıza istediğiniz her an kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

HEMEN ARA!