Tanker Taşıma


Tanker Taşıma nedir sorusu için ağır nakliyat işleminin katılar yerine sıvılar ile yapılmasını ifade eder, cevabı verebilir. Firmamız, ağır nakliyat hizmetleri gerçekleştirirken, sadece katı ve sistematik malzemelerle değil güvenli şekilde sıvı taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Denizden veya karadan gerçekleştirilen tanker taşıma hizmetleri sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Bu konuda akaryakıt ve diğer sıvı maddeler gibi konularda teslimatı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle taşımacılık sektöründe tanker taşımacılığı ve akaryakıt nakliye firmaları için bizi tercih edebilirsiniz.

Tehlikeli Madde Lojistiği Yapan Firmalar

Tehlikeli madde lojistiği yapan firmalar genellikle tanker taşımacılığı sayesinde bu hizmeti gerçekleştirmektedir. Tehlikeli maddeler arasında yanıcı, patlayıcı, yakıcı, asit ve kimyasal gibi ürünler yer alır. Bu ürünlerin taşınması sırasında kullanılan tankerler özel bir yapıya sahip olarak hazırlanır ve belirli kurallar ile taşıma gerçekleştirir. Firmamız, ağır nakliyat hizmetlerinde akaryakıt nakliye fiyatları konusunda en uygun rakamlar ile tüm güvenlik önlemlerini sağlayarak hizmet vermektedir. Araçlarımız ve şoförlerimiz bu hizmetler konusunda profesyonel yeterliliklere sahip ve tüm izinleri bulunan bir sistemde çalışmaktadır.

Uluslararası Frigo Taşımacılık

Uluslararası frigo taşımacılık sayesinde donmuş nitelikteki ürünlerin uzak mesafelerde ülkeler arası taşınması gerçekleştirilebilir. Gıda konusunda çok geniş bir endüstriye sahip olan ülkemizde bu taşımacılık belirli bir ihtiyaç oluşturmaktadır. Firmamız ağır nakliyat hizmetleri sırasında donuk ürün taşımacılığı gerçekleştirerek bu hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetin gerçekleştirilmesi için elde edilmesi gereken belirli standartlarda ve özel olarak düzenlenmiş araçlar ile güvenilir nakliye yapılabilmektedir. Bu sayede yapılan taşıma sonrasında donmuş gıda maddeleri veya diğer ürünler farklı ülkelere sorunsuz bir şekilde ulaştırılabilir.

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Yurtiçi parsiyel taşımacılık için de firmamız üzerinden ağır nakliyat hizmetleri rahatlıkla ve güvenle alınabilir. Özellikle karayolu taşımacılık kullanması için RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım gerçekleştirilerek kapıdan veya depodan yükleme alınabilir. Firmamız uluslararası taşıma hizmetlerini gerçekleştirdiği gibi ağır nakliyat hizmetlerinde parsiyel taşımacılığını da profesyonel şekilde sunmaktadır. Bu yapı içerisinde her zaman uygun fiyatlarla sunulması gibi firmamız sigortalı ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti de gerçekleştirmektedir. 

Genel

Tanker TaşımaTanker Taşıma Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir