Türbin Taşıma


Türbin taşıma işleminin gerçekleştirilmesi bir ağır nakliye hizmeti olarak belirli firmalar tarafından sağlanabilir. Bu konuda firmamız ağır nakliye hizmetlerini verebilecek tüm özel izin belgelerine ve yetkilere sahiptir. Firmamız üzerinden aldığınız hizmetler sayesinde rüzgar türbini gibi yükleri standart dışı özel yük olarak taşıtma imkanına sahipsiniz. Gerçekleştirilen bu taşıma işlemi ile birlikte firmamız çok daha profesyonel bir yapıda hizmet vermektedir. Örneğin, taşıma işlemleri sonrasında kurulum işlemleri için de firmamız teknik donanıma sahiptir.

Rüzgar Türbini Nasıl Kurulur?

Rüzgar türbini nasıl kurulur konusunda firmamız vinç sistemleri gibi destek noktaları ile hizmet verebilmektedir. Profesyonel şekilde taşıma işleminin yapılması gibi rüzgar gülü kurulumu işlemi de yine profesyonel bir hizmet olarak verilir. Kurulum işleminin yapılması için de vinç kullanılması gereklidir. Öncelikle güvenlik önlemleri alınır, kule parçaları monte edilir ve sonra kanatlar takılarak, işlem tamamlanır. Firmamız rüzgar gülü taşınması konusunda sahip olduğu profesyonel araçlar ve vinç sistemleri ile nitelikli bir hizmet sağlamaktadır.

Büyük Rüzgar Gülü Yapımı

Büyük rüzgar gülü yapımı izin verilen noktalarda rüzgarın hızına ve şiddetine bağlı olarak sağlanabilir. Özel izinlere tabii olarak gerçekleştirilen bu işlem sırasında bilhassa taşıma ve kurulum işlemlerinde ağır nakliye araçları gereklidir. Bu konuda firmamız devasa rüzgar türbini sistemlerinin taşınması için ağır nakliye hizmetleri vermektedir. Sonrasında ise bu sistemlerin kurulumunun gerçekleştirilmesi için vinç sistemleri ile destek hizmetleri sağlamaktadır. Tüm bu hizmetler belirli standartlara, güvenlik önlemlerine ve izin belgelerine bağlı olarak teknik şekilde sağlamaktadır.

En Uzun Rüzgar Türbini Boyu Ne Kadardır?

En uzun rüzgar türbini izin verilen noktalarda kurulabilecek sistemler için yine özel bir yapı ile üretilmektedir. Standart rüzgar türbini yüksekliği 3 kanatlı bir rotorda kule 50 metre ve toplam göbek yüksekliği 65 metredir. Çok daha yüksek bir şekilde hesap edilen türbinlerde ise en uzun nokta 180 metre olabilir. Ayrıca göbek uzunluğu ile 200 metreyi geçen tribünler yer almaktadır. Bu tip yüksek boyutlara sahip tribünlerin taşınması için firmamız ağır nakliye hizmetleri ile güvenli bir işlem sağlamaktadır. 

Genel

Türbin Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir